Tartu Songwriters Club

Tartu autorilaulu klubi – Tartu Songwriters Club – on lauljate-laululoojate kohtumispaik, kus esitavad omaloomingut rohkem ja vähem tuntud muusikud. Läbi aastate on klubi partneriteks olnud Kikerkohvik ja Krempel, 2017 kevadhooajal on klubi partneriks Ülikooli kohvik, aadressil Ülikooli 20, Tartu.

Tartu autorilaulufestivali aastaprogrammi kuuluvad lisaks kontsertidele Songwriters Club’is ka loomelaager Nordic Baltic Songwriters Summit, koolikontserdid, autorilaulufestival Mailaul (4.-6. mai 2017) ning kontserdisari Tornimuusika. Programmi toetavad Tartu linn, Kultuuriministeerium, Eesti Kultuurkapital, Tartu Kultuurkapital, Hasartmängumaksu nõukogu, Põhjamaade Ministrite Nõukogu jt.

Vaata ka programmi ja eelmiste hooaegade kavasid. Tead mõnda laululoojat, kes ise oma loomingut esitab? Soovid tulla ise esinema? Anna meile teada, kirjutades info@mailaul.ee või täites registreerimisvormi.

Leia meid Facebookis!

songwriters_mummud
28. apr. 2016
Mailaul tuli tänavale

Mailaul 2016 toob Tartu tänavatele festivaliootust leevendama festivali pingid, mis valmistati vanadest kaubaalustest ja...

Loe lisa...
26. apr. 2016
Mailaul.ee uueneb

Autorilaulufestival Mailaul avab põhjalikult uuendatud kodulehe, mis koondab enda alla põhifestivali, aastaprogrammi sündmused ning...

Loe lisa...